O MNIE


Cześć, nazywam się Adam i zakładam się że skoro jesteście na tej stronie, to poszukujecie fotografa a nie poety piszącego samemu sobie kwieciste laurki. : ) Uważam że dobra fotografia mówi sama za siebie a przy okazji więcej o autorze niż sam mógłbym wyrazić. Jest także sposobem na jednoczesną samorealizację artystyczną i zawodową, a dzień w którym to zrozumiałem latem 2012 roku skierował mnie na nową drogę życia. Przez ten czas dokumentowałem przełomowe punkty wielu biografii, tworzyłem projekty artystyczne, współpracowałem z niesamowitymi ludźmi, zwiedziałem Polskę i świat. W nagłówku strony wyświetla się jeden z kilkunastu cytatów, nie tylko fotografów ale i pisarzy, poetów czy naukowców którzy swoimi osiągnięciami stanowią dla mnie nieostającą inspiracje, a Wam mam nadzieje uatrakcyjnią przeglądanie portfolio.


Garść konkretów:

→ Pracuje na jasnych obiektywach stałoogniskowych, używając dwóch pełnoklatkowych aparatów marki Canon. Daje mi to swobodę działania i stanowi zabezpieczenie na każdym zleceniu.

→ Posiadam legitymację  fotografa upoważnionego do rejestracji uroczystości liturgicznych, niezbędną do pracy w Kościele-  nr VII/046, wydana przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

→ Opinie klientów to najważniejszy wyznacznik jakości mojej pracy. Zachęcam do zapoznania się z » opiniami klientów « na Facebooku.