MENU

O MNIE


Cześć, nazywam się Adam i zakładam, że skoro jesteście na tej stronie, to poszukujecie fotografa, a nie poety. Uważam, że dobra fotografia mówi sama za siebie, a przy okazji więcej o autorze niż sam mógłby wyrazić. Jest także sposobem na jednoczesną samorealizację artystyczną i zawodową, a dzień w którym to zrozumiałem latem 2012 roku skierował mnie na nową drogę życia. Od tego czasu dokumentuję przełomowe punkty wielu biografii, tworzę projekty artystyczne, współpracuję z niesamowitymi ludźmi, a także zwiedzam Polskę i świat.


Garść konkretów:

→ Pracuję na jasnych obiektywach stałoogniskowych, używając dwóch pełnoklatkowych aparatów marki Canon. Daje mi to swobodę działania i stanowi zabezpieczenie podczas każdego zlecenia.

→  Obrabiam zdjęcia w ciepły sposób, z ukłonem w stronę fotografii analogowej. Czerń i biel zostawiam na inne niż śluby projekty.

→ Posiadam legitymację fotografa upoważnionego do rejestracji uroczystości liturgicznych (nr VII/046, wydana przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie), niezbędną do pracy w Kościele .

→  Opinie klientów to najważniejszy wyznacznik jakości mojej pracy. Zapoznajcie się z » opiniami klientów « na Facebooku.

Zamknij