MENU

Daria i Piotr, sesja narzeczeńska nad Wisłą

28 lutego 2018

Daria i Piotr, Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska nad Wisłą wiosną to bardzo wdzięczny temat. Mam słabość do wyrzeźbionego czasem nadrzecznego krajobrazu, w którym brak widocznych znaków cywilizacji. Powalone drzewa, jeziorka, plaże, wydmy. W takim otoczeniu obecność człowieka eksponuje się sama przez się. Dlatego gdy Daria i Piotr odezwali się do mnie, wiedziałem w jakie miejsce ich zabiorę. Tam gdzie nie zawsze można wejść z białą suknią. To ten fajny moment gdy narzeczeni są już na fali emocji związanych z zbliżającym się ślubem, ale jeszcze bez strachów i stresów. Warto wykorzystać ten czas. Z Darią i Piotrkiem mam wrażenie wycisnęliśmy z tematu esencję przygody w dwoje, z dala od ludzi. Sprzyjały nam również ciała niebieska – piękny zachód słońca a później pełnia księżyca, którą możecie zobaczyć na ostatnim zdjęciu. : ) Jeśli też chcecie sesje narzeczeńską odezwijcie się do mnie przed ślubem.

Pomysły i inspiracje

Zamiast zbierać masę inspiracji, wymyślcie konwencję. Nie są potrzebne żadne rekwizyty – najlepsze pomysły na sesje narzeczeńską przychodzą gdy działamy w oparciu o jedno hasło – niech to będzie offroadowa przygoda, niech to będzie romantyzm i czułość. Zbędne przedmioty tylko będą kradły czas. Oczywiście może pojawić się pytanie  – jak się ubrać? I odpowiedź jest jedna – wygodnie i jak najprościej. A najlepiej spójnie z sobą. Pamiętajcie też że butów nie widać na zdecydowanej większości zdjęć i najlepiej zabrać te ulubione i wychodzone. Tak naprawdę najkonkretniejszą radę jaką mogę Wam przekazać to zabranie z sobą środka na owady. Zdjęcia które widzicie niżej zostały przerwane przez nalot chmury komarów. Musieliśmy czmychnąć do najbliższego miasteczka po zabójczy sprej. Ale jak to mawiają „to się wytnie”, i już ubezpieczeni wróciliśmy do roboty. Warto było. Sesja narzeczeńska wiosną z pięknym zachodem słońca, to coś co ciężko odpuścić.

 

zdjęcie makro obrączki sesja narzeczeńska pocałunek flara blask słońca sesja narzeczeńska portrety pionowe sesja narzeczeńska chmury sesja narzeczeńska zachód słońca wycie do księżyca

Comments
Add Your Comment

Zamknij