MENU

O MNIE


Cześć! Jestem Adam i pragnę, by moje fotografie nie były obrazkami po których ślizga się wzrokiem, ale drzwiami do większych przestrzeni wspomnień i uczuć. Ze wszystkich sił staram się nie utracić swojego dziecięcego zachwytu światem i robię wszystko, by przekazać go dalej. Fotografia jest dla mnie także sposobem na jednoczesną samorealizację zawodową i artystyczną. Dzień w którym to zrozumiałem latem 2012 roku skierował mnie na nową drogę życia. Od tego czasu dokumentuję przełomowe punkty wielu biografii, tworzę projekty artystyczne, współpracuję z niesamowitymi ludźmi, a także zwiedzam świat. Działalność fotograficzną firmuje swoim własnym nazwiskiem. Wierzę w to co robię i biorę osobistą odpowiedzialność za każdy etap procesu powstawania fotografii, od planowania zdjęć, po autorski styl postprodukcji fotografii. Szukam Par doceniających takie podejście — potrafiących czerpać z różnorodności życia, bezpośrednich, zaangażowanych, z pomysłem na siebie i swoją uroczystość.


Garść konkretów:

→ Fotografuję śluby od 2014 roku i mam na koncie ponad 100 fotoreportaży ślubnych. W moim portfolio znajdziecie śluby z każdej strony Polski. Każdy z nich wykonałem osobiście, nigdy nie korzystając z zastępstwa.

→  Na każdym zleceniu używam dwóch aparatów fotograficznych. Daje mi to swobodę działania i stanowi zabezpieczenie podczas każdego zlecenia.

→ Przywiązuje duże znaczenie do bezpieczeństwa przechowywania danych. Już na etapie fotografowania Wasze zdjęcia są dublowane i nagrywane niezależnie na dwie karty pamięci, co wyklucza możliwość straty zdjęć na skutek uszkodzenia nośnika.

→  Obrabiam zdjęcia w ciepły sposób, z ukłonem w stronę fotografii analogowej. Wierzę że takie właśnie powinny być wspomnienia – ciepłe i pełne koloru.

→  Moi klienci otrzymują wszystkie zdjęcia w kolorze. Jeśli wykonuje obróbkę w czerni i bieli, klient otrzymuje dwie kopie zdjęcia – kolor oraz b&w.

→ Posiadam legitymację fotografa upoważnionego do rejestracji uroczystości liturgicznych (nr VII/046, wydana przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie).

→  Opinie klientów to najważniejszy wyznacznik jakości mojej pracy. Zapoznajcie się z » recenzjami i opiniami klientów « na Facebooku.

Zamknij