MENU

Paulina i Karol, plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze

14 grudnia 2017

Plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze

Jesień jest nieco bardziej wymagającą porą roku na zdjęcia ślubne. A ten dzień nie rozpieszczał ani temperaturą ani słońcem. Mówimy o drugiej połowie października. Nic dziwnego że Paulina spędziła plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze jednocześnie. A żebyście znali pełny kontekst sytuacji to dodam że czas gonił… i w momencie spotkania pozostało już niewiele czasu do zachodu słońca. Ale czasem takie właśnie wyzwania przekładają się na najlepszy efekt końcowy. Brak czasu na pozowanie na więcej naturalnych ujęć z wspólnego spaceru młodej Pary. Sweter który miał być tylko ocieplaczem pomiędzy zdjęciami, stał się integralną częścią zdjęć. Zresztą pięknie zagrał kolorystycznie z wiankiem, prawda? Światło tego dnia, choć nie było go wiele, jednak było ujmujące swoją delikatnością i miękkością. Wszystko to przełożyło się na klimat fotografii utrzymany w konwencji klasycznie rozumianej romantyczności. Jest w tym przygoda, czułość i jakaś tajemnica. Nie skłamię jeśli powiem że jest to klimat, jaki mnie osobiście kupuje całkowicie. : ) Zwłaszcza końcówka w której światło wyczerpało się już całkowicie. Ale miałem plan awaryjny – lampki, kupione do całkowicie innych zdjeć. Dają niewiele światła, ale w ciemności to zupełnie wystarcza. Gdy je włączyliśmy pokazała się MAGIA. Zapraszam do obejrzenia zdjęć do samego końca.

 

Składowe sesji zdjęciowej – Usługodawcy i detale

Miejsce na plener:  opisałem je w innym wpisie więc nie będę powtarzał

Zobaczcie plener w tym samym miejscu  ale wiosną. : )

Suknia ślubna Pauliny: Anna Kara REBEKAH z kolekcji 2017.

Cytując samą Paulinę: “suknia przepięknie współgra z wiankiem, jest lekka i dziewczęca, a wycięcie na plecach jest po prostu boskie! Czułam się w niej wyjątkowo […].  Zdecydowanie dla fanek koronkowych tkanin.” 

Komin w kolorze kości słoniowej: Anna Kara

Garnitur ślubny Karola: Zackroman – Sartorial Brand by Roman Zaczkiewicz

Moja wiązanka i wianek w dniu ślubu: Kwiatłoczułe

Make up/ ślubny makijaż: Aleksandra Szczuchniak – Make Up

Obrączki: Aclari sklep z biżuterią

Różowy sweter: Mohito

Buty: sami zobaczcie! Najlepsze na plener. : )

Fotograf: Adam Rotter

plener w sukni anna kara suknia śluba anna kara suknia anna kara rebekah suknia koronkowa z rozcięciem na plecach plener jesienny w sukni Anna Kara suknia rozcięcie obrączki aclari garnitur kamizelka zackroman plener jesienny październik garnitur zackroman dla pana młodego sweter mohito plener jesienny w sukni Anna Kara komin anna kara komin anna kara plener śluby w nocy lampki lampki led lampki choinkowe sesje zdjęciowa

plener ślubny suknia anna kara

Comments
Add Your Comment

Zamknij