MENU

Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze

14 grudnia 2017

Romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze

Jesień jest nieco bardziej wymagającą porą roku na zdjęcia ślubne. A ten dzień nie rozpieszczał ani temperaturą ani słońcem. Mówimy o drugiej połowie października. Nic dziwnego że Paulina spędziła plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze jednocześnie. A żebyście znali pełny kontekst sytuacji to dodam że czas gonił… i w momencie spotkania pozostało już niewiele czasu do zachodu słońca. Ale czasem takie właśnie wyzwania przekładają się na najlepszy efekt końcowy. Brak czasu na pozowanie na więcej naturalnych ujęć z wspólnego spaceru młodej Pary. Sweter który miał być tylko ocieplaczem pomiędzy zdjęciami, stał się integralną częścią zdjęć. Zresztą pięknie zagrał kolorystycznie z wiankiem, prawda? W drugiej części zdjęć zastąpiło go białe bolerko. Światło tego dnia, choć nie było go wiele, ujmowało swoją delikatnością i miękkością. Wszystko to przełożyło się na klimat fotografii utrzymany w konwencji klasycznie rozumianej romantyczności. Jest w tym przygoda, czułość i jakaś tajemnica. Nie skłamię jeśli powiem że jest to klimat, jaki mnie osobiście kupuje całkowicie. Zwłaszcza końcówka w której światło wyczerpało się już całkowicie. Ale miałem plan awaryjny ukryty w bagażniku samochodu- lampki na baterie, kupione do całkowicie innych zdjeć. Dają niewiele światła, ale w ciemności to zupełnie wystarcza. Gdy je włączyliśmy pokazała się MAGIA. Zapraszam do obejrzenia zdjęć do samego końca.

 

Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 26 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 27 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 28 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 29 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 30 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 31 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 32 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 33 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 34 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 35 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 36 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 37 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 38 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 39 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 40 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 41 romantyczny plener jesienny Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 42 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 43 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 44 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 45 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 46 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 47 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 48 Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 49Paulina i Karol, romantyczny plener jesienny w sukni Anna Kara i swetrze 50

Składowe sesji zdjęciowej – Usługodawcy i detale

Miejsce na plener:  opisałem je w innym wpisie więc nie będę powtarzał

Zobaczcie plener w tym samym miejscu  ale wiosną.

Suknia ślubna Pauliny: Anna Kara REBEKAH z kolekcji 2017.

Cytując samą Paulinę: “suknia przepięknie współgra z wiankiem, jest lekka i dziewczęca, a wycięcie na plecach jest po prostu boskie! Czułam się w niej wyjątkowo […].  Zdecydowanie dla fanek koronkowych tkanin.” 

Komin w kolorze kości słoniowej: Anna Kara

Garnitur ślubny Karola: Zackroman – Sartorial Brand by Roman Zaczkiewicz

Moja wiązanka i wianek w dniu ślubu: Kwiatłoczułe

Make up/ ślubny makijaż: Aleksandra Szczuchniak – Make Up

Obrączki: Aclari sklep z biżuterią

Różowy sweter: Mohito

Fotograf: Adam Rotter

Comments
Add Your Comment

Zamknij