MENU

Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie

26 kwietnia 2020

 Ślub to projekt

„Ślub to taki projekt” – taką refleksją podzieliła się niedawno ze mną jedna, z Par z którymi prowadziłem rozmowy. Ta prosta, a jednocześnie inspirująca myśl była przy mnie podczas pracy nad poniższymi zdjęciami ślubnymi, których tematyką było wesele industrialne. Także Laura, Panna Młoda, która wraz ze swoim narzeczonym Piotrem zorganizowali niesamowity ślub w stylu Harry Potter, napisała „Ten twórczy czas tylko umocnił nas w tym, że jesteśmy dobrze dobranym ‘teamem'”. Wyraźnie widać, że coraz więcej Par traktuje dzień swojej uroczystości jako kreację, przy tworzeniu której można wykorzystać narzędzia które zdobyło się na gruncie swojej profesji, wykształcenia czy hobby. Wychodząc naprzeciw takiemu podejściu mam przyjemność przedstawić zdjęcia w stylu industrialnym, które oddają ducha współkreacji swojej własnej wymarzonej estetyki.

Wesele industrialne

Wesele industrialne to przestrzenie loftu lub zrewitalizowanej manufaktury przełamane ludzką kreatywnością. Taki rodzaj ślubu to stylistyka dla entuzjastów minimalizmu, przemysłowej architektury czy wzornictwa i designu. Również dla wszystkich dobrze czujących się w estetyce cegły, stali i szkła. Jeśli kochacie dodatki retro i vintage, pamiątki sprzed wojny i design powojennych mebli to tego typu detale świetnie wybrzmią w tym kontekście. Rozważyć taką stylistykę mogą też graficy, architekci, projektanci i wszystkie kreatywne dusze wolnych zawodów, które będą wiedziały jak wypełnić surową przestrzeń własnymi pomysłami. Jeśli wyznajecie podobną filozofię i chcielibyście mieć zdjęcia w podobnym stylu z wesela lub pleneru ślubnego na końcu wpisu znajdziecie sale w stylu industrialnym w Warszawie. 

Twórcy:

Fotograf: Adam Rotter
Organizacja sesji: LM Foto
Para: Patrycja i Marcin
Miejsce: Studio 4MC
Makeup: Eliza Krol
Suknia ślubna: Sabe Wedding Dress
Garnitur: Crux Personal Tailoring
Papeteria i kaligrafia w stylu industrialnym: Sonia Budner Caligraphy
Taca ozdobna do detali: Styrylska Design

zaproszenia kaligrafia suknia slubna sale w stylu industrialnym w warszawie wesele industrialne Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 24 kaligrafia slub wesele Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 25 wesele industrialne flara kaligrafia Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 26 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 27 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 28 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 29 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 30 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 31 wesele industrialne Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 32 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 33 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 34 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 35 wesele industrialne Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 36 wesele industrialne zaproszenia w stylu industrialnym Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 37 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 38 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 39 wesele industrialne Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 40 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 41 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 42 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 43 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 44 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 45 Sesja wesele industrialne + sale w stylu industrialnym w Warszawie 46

Papeteria i kaligrafia w stylu industrialnym

Zaproszenia na wesele industrialne zostały wykonane na papierze ekologicznym zamalowanym na ciemny granat i kaligrafowanym złotym tuszem. Jako obwolutę wykorzystano kalkę z rzutem architektonicznym, która nadaje całości profesjonalny sznyt. Z półprześwitującej kalki została wykonana również koperta na zaproszenia. Do prezentacji detali użyliśmy tacy „Marble” autorstwa Styrylska Design. Metalowa taca ozdobiona za pomocą malarstwa żywicznego idealnie korespondowała ze ścianą loftu.

Światło na weselu industrialnym

Historycznym przeznaczenie sprawiają że sale w stylu industrialnym w Warszawie i innych miastach posiadają wielkie okna bądź świetliki. Miało to wpływać na dobre oświetlenie miejsc pracy, a dzisiaj oznacza świetne warunki do fotografowania w świetle zastanym. Gdy zaś zacznie się noc, idealnie w takiej stylistyce sprawdzają się żarówki Edisona czy girlandy lampek. Właśnie pod tym kątem zaproponowałem Wam sale w stylu industrialnym w Warszawie na końcu tego wpisu. Przy okazji warto dograć kwestie oświetlenia muzycznego/scenicznego – obecnie wielu DJ posiada lampy w stylu industrialnym. My w ramach sesji użyliśmy lamp Arri z soczewkami fresnela, które zapewniły “hollywoodzki” look i kreatywne efekty na zdjęciach. Dodatkowo żarówki przy lustrach w garderobie pozwoliły na wykonanie portretów już podczas przygotowań do sesji.

TOP 10 sale w stylu industrialnym w Warszawie:

Spodobał Ci się klimat tych zdjęć? Sam planujesz wesele industrialne? Poznaj mój wybór 10 miejsc w stylu industrialnym gdzie można urządzić tego typu wesele i daj mi znać czy jesteś zainteresowany współpracą!

Artbistro Stalowa 52

Reduta Banku Polskiego

Szarotka (Fort Mokotów)

Pół na pół (Fort Mokotów)

Mysia 3

Praska Kotłownia

Mała Warszawa http://www.malawarszawa.pl

Mokoto (Fort Mokotów)

Ucieranie Treści

Spichlerz Villa Julianna

Comments

Kawał dobrej roboty Adam, a Pani Młoda – przepiękna !

Add Your Comment

Zamknij