MENU

Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna

13 października 2019

Ślub w klimacie fantasy

Z pewnością organizacja ślubu i wesele to niewątpliwie jeden z ważniejszych i bardzo absorbujących momentów w życiu każdej Pary. Chcąc wyróżnić się i sprawić aby ten dzień był wyjątkowy i perfekcyjny w każdym calu na popularności zyskują co raz to nowsze, odważniejsze rozwiązania. Popularność zdobywają śluby stylizowane z mocnym akcentem nadającym klimatu całej uroczystości. Wybierając odpowiednią kolorystykę czy temat przewodni i charakter imprezy łatwiej jest też stworzyć spójną całość.  Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Inspirowane kolorami wesela czy rustykalne aranżacje cieszące się ogromną popularnością powoli ustępują miejsca bardziej oryginalnym pomysłom. Ślub w klimacie fantasy może być propozycją dla Was! 

slub fantasy lotr wladca pierscieni wesele

Z innej bajki

Ślub w klimacie fantasy np. w stylu Gry o Tron czy Władcy Pierścieni na pewno zaskoczy i zachwyci gości. Nawet  tych niezaznajomionych z źródłem inspiracji.  Nietypowe suknie ślubne, moda i nieograniczone możliwości wyboru dodatków i akcesoriów pozwolą stworzyć niemal każdy klimat i zapewnią perfekcyjny wręcz bajeczny wygląd całej imprezy. Personalizowana kaligrafia idealnie się tutaj sprawdza. Każdy wers jest naturalny  i niepowtarzalny, a piękny papier doda całości elegancji. Każda Para Młoda marzy o oryginalnym ślubie i nietuzinkowym weselu na którym nie zabraknie wytwornego jedzenia i napojów, a styl miejsca zachwyci każdego z gości. Planując ten dzień warto czasami puścić wodze fantazji i dać ponieść się szaleństwu! Tak zrobili np Piotr i Laura wyprawiając ślub w stylu Harry Potter. 

slub fantasy lotr wladca pierscieni wesele

Ślub stylizowany

Przygotowując się do tej sesji, chcieliśmy stworzyć coś naturalnego i inspirowanego lasem.  Jednocześnie na tyle eleganckiego by podkreślało powagę dnia. Dlatego zieleń i złoto przyjęliśmy jako kolory przewodnie. Pojawiają się one w dodatkach do strojów Państwa Młodych. Są to między innymi ozdoba na włosy z zielonymi akcentami, niestandardowe obrączki z elfim napisem czy wstążki w bukiecie. Takich akcentów nie zabrakło w dekoracji stołu i tortu. Spójność całej oprawy ślubu jest bardzo istotna – już chociażby samo zaproszenie mogą sugerować w jakim stylu będzie przyjęcie.   Na tle zieleni pięknie wyróżniały się ręcznie plecione makramy oraz delikatne łapacze snów. Nasza Para również uwielbia fantasy, więc stroje które wybraliśmy bardzo dobrze wpasowały się w ich estetykę.  Jeśli więc jesteście fanami Władcy Pierścieni, Gry o tron czy Wiedźmina lub planujecie inny ślub w klimacie fantasy na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Nie bójcie się pofantazjować!

Lista twórców

Organizacja sesji ślub w klimacie fantasy : Adam Rotter Fotografia & Sonia Budner Calligraphy

Suknia: Suknie Boho

Obrączki: Inne Obrączki

Make-up & fryzura: Lisi Pędzel

Tort: Niebieskie Migdały

Biżuteria: Rózga

Kaligrafia & papeteria: Sonia Budner Calligraphy

Łapacze snów: Ewa Walo

Makrama: Roots of Macrame

Modele: Morrigan Corvide & William Savage

 

 

obrączki władca pierścieni Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 35 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 36 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 37 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 38 ślub fantasy Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 39 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 40 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 41 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 42 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 43 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 44 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 45 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 46 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 47 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 48 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 49 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 50 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 51 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 52 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 53 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 54 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 55 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 56 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 57 ślub władca pierścieni Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 58 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 59 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 60 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 61 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 62 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 63 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 64 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 65 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 66 Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 67 ślub w klimacie fantasy Ślub w klimacie fantasy – stylizowana sesja ślubna 68

 

Comments
Add Your Comment

Zamknij