MENU

Bernadetta i Alexander ślub i wesele na Starym Mieście & Centralna Biblioteka Rolnicza

27 grudnia 2017

Ślub Bernadetty i Alexandra

Początkiem tego dnia były przygotowania na warszawskim Nowym Mieście, ceremonia odbyła się w Bazylice  św. Jana Chrzciciela w Warszawie na Starym Mieście, a Centralna Biblioteka Rolnicza była miejscem gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Przez cały czas mieliśmy piękną słoneczną pogoda, a ciepło utrzymywało się przez całą noc, co ułatwiło nam szybki plener nocny podczas wesele, w postaci spaceru po placu zamkowym starego miasta. To nie było moje pierwsze wesele międzynarodowe i dwujęzyczne, ale pierwszy raz miałem okazję współpracować z Parą Polsko-Szkocką. Wrażenie na pewno robili goście z Szkocji, ubrani rzecz jasna tradycyjnie w kilty bez wyjątków. Język polski i angielski wybrzmiewały zarówno w kościele jak i podczas zabawy weselnej. Bernadetto i Aleksandrze – dzięki za pozwoliliście mi być częścią tego doświadczenia.

 

Centralna Biblioteka Rolnicza

Naprawdę świetne miejsce na zabawę weselną. Znajduje się w bezpośredniej okolicy głównych kościołów Warszawy a także takich miejsc jak Pałac Ślubów. Problemem może być brak miejsc parkingowych ale jeśli Wasze miejsce Ceremonii jest niedaleko jak powyższe przykłady to wystarczy spacer. Sam gmach Biblioteki to klasyczna elegancja z bardzo klarownym ładem przestrzennym. W sali odczytowej znajdują się stoliki, a okna z dwóch stron zapewniają jednolite naturalne oświetlenie za dnia. Za parkiet służy sala przed salą odczytową – przestrzeń jest umiarkowanie wielka ale przekłada się to na brak pustek na zdjęciach. Należy wspomnieć o kolumnadzie budynku gdzie znajduje się taras – jest on świetną strefą chilloutu dla gości, z widokiem na Krakowskie Przedmieście i Stare Miasto. W tym miejscu możecie liczyć też na ciekawe akcenty takie jak popiersie Marii Curie-Skłodowskiej czy obrazy związane z misją budowli. Wszystko to czyni Bibliotekę miejscem które polecam jako miejsce zabawy weselnej – jeśli czytacie to i szukacie fotografa, to zapraszam do kontaktu.

Bohaterowie: Bernadetta i Alexander, ślub polsko-szkocki

Miejsce ceremonii: Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie

Miejsce wesela: Centralna Biblioteka Rolnicza, Stare Miasto, Warszawa

Znaki szczególnie: słoneczny dzień, całość dnia ślubu na starym mieście, plener w dniu ślubu – nocny spacer po starówce.

Fotograf: Adam Rotter

Makijaż: Make-up Artist Dagmara Wróbel

Oprawa muzyczna i prowadzenie:  Radosław Fijałkowski, Panowie od Muzyki (dawniej Mocna Grupa Wodzirejów)

Zamknij