MENU

A&W, Ślub i wesele plenerowe, Letnisko Bajka, Winiarnia nad Jeziorem

16 lutego 2020

Letnisko Bajka jako miejsce ceremenii ślubnej i przygotowań

Opowiem wam bajkę. O długowłosych ludziach którzy wyśnili sobie wyjątkowy dzień ślubu. Z pewnością przeczuwałem że będzie to temat wyjątkowy. Na pierwszym spotkaniu Ania i Wiktor wskazali w moim portfolio inne alternatywne śluby.  Na swoje miejsce ceremonii wybrali przedwojenną drewnianą willę w stylu świdermajer, stylu charakterystycznym dla rejonów Warszawa-Otwock. To właśnie Letnisko Bajka. Niby jeszcze Warszawa ale taka ukryta, magiczna, gdzieś na uboczu. Bezsprzecznie chilloutowy klimat na przygotowaniach w artystycznych wnętrzach domu był typowy dla konwencji slow wedding. Niebawem piękna ceremonia zaślubin odbyła się na przyozdobionym ganku wilii.  Goście zgromadzili się w zacienionym ogrodzie. Nowożeńcy na swoje motto wybrali fragment fińskiej ballady który w wolnym tłumaczeniu znaczy “jesteśmy wyrzeźbieni z tego samego drzewa“. Co więcej możecie zobaczyć ten cytat wygrawerowany na pudełku z obrączkami. Kończąc, zanim opuściliśmy Letnisko Bajka wykorzystaliśmy ostatnie na zdjęcia grupowe oraz klimatyczne portrety Nowożeńców.

Winiarnia nad Jeziorem i wesele plenerowe

Zaraz po ślubie wrzuciłem zdjęcie słonecznego parkietu na polskie i zagraniczne grupy fotograficzne. W konsekwencji pobiło ono rekordy popularności oraz zdobyło masę wyróżnień m.i. międzynarodowej społeczności Looks Like Film. Co więcej zaowocowało pytaniami o kraj w którym odbyło się to wesele? Na przykład sugerowano różne opcje, od Włoch po Wietnam. Tymczasem Winiarnia nad Jeziorem znajduje się w Józefowie pod Warszawą. Także w tym kontekście możecie poniżej zobaczyć wesele plenerowe Ani i Wiktora. Winiarnia nad Jeziorem tej nocy nie spała. Były tańce i na parkiecie i na trawie i na barce na jeziorze, dym w świetle słońca i pod gwiazdami. W momencie kiedy uderzyło Rage Against The Machine było i pogo! Ponieważ Para Młoda stawiała na naturalność, całe wesele plenerowe było fotografowane bez użycia lampy błyskowej. Jednakże w temacie wesela pod chmurką można zadać sobie pytanie o pogodę która bywa kapryśna. Aczkolwiek Wiktor wyjawił mi że sprawdzał statystyki opadów i pogody na przestrzeni ostatniej dekady i tak wyznaczył date ślubu. Także wiedza, wizja i entuzjazm w jej wcielaniu popłaca! Oto bajka cała!

Lista twórców i wykonawców

Fotograf: Adam Rotter

Miejsce ceremonii i przygotwań: Letnisko Bajka

Miejsce wesela: Winiarnia nad Jeziorem

Hair & make up: Anna Królikowska

Florystka: Studio di Fiori 

DJ & konferansjer: Bracia Ptak

Zaproszenia: Venarti

Winietki i topper na tort: Ślub w Dechę 

Tort: Cukiernia Toffik

Retrobudka: Fotobudka do Rozpuku

Suknia: Eleni Dress

Smoking: Vistula

Nalewki: twórczość własna Pary Młodej i dobrych znajomych : )


Comments

Czapki z głów. Zdjęcie “okładkowe” jest mi dobrze znane fenomenalna klata! Ale cały reportaż trzyma najwyższy światowy poziom. Gratulacje

Kolory, kadry, nastrój – cudowny materiał!

Ależ to przyjemne! Przepiękne barwy, emocje i momenty! Reeeewelacja!

Świetnie oddany klimat! Gratulacje!

Fajnie wszystko zagrało, brawo!

Świetny wpis, bardzo podobają mi się kolory, a layout wpisu to już w ogóle sztos!

Piękny reportaż, historia dobrych kadrów i idealnie złapanych momentów dopieszczona kolorem. Miło się ogląda. Gratuluje!

Dobra robota Adamie!

Ależ tam pięknie! i to wszędzie – od ceremonii po impreze mega miejsca!, cudonwa kolorystyka, patrząc na ten reportaż aż chciałoby się tam potańczyć i chłonąć atmosferę! Widać że nikt nie poszedł spać bez kolacji ;)

Oooo Panie Adamie !!! Zrobiłeś mi dzień tym wpisem. Świetnie sfotografowane i świetnie ułożone. Bajka !!!

Świetne zdjęcia!!! Bajkowy przepiękny ślub, a do tego te kolory!!!! <3

Łaaaaaa ! Jest sztos ! A zdjęcie to jedno jest wyjątkowe !

Petarda materiał. Czapki z głów.

Wow! Co za piękna Para Młoda! Nie można oderwać od nich wzroku – ten uśmiech, te spojrzenia na siebie, wszystko jak w bajce. Przepiękne ujęcia :)

Jak dla mnie sztos materiał
Jednak ta klatka znana i ceniona wymiata w całości materiału
Bardzo mi się podobają twoje kolory
Pozdrawiam

To nie tylko piękna para, zjawiskowy ślub i kapitalne miejsca. To przede wszystkim historia o emocjach, świetle i doskonałej zabawie. Brawo!

Cudowny materiał ! Piękne miejsce, energia i te kolory…świeżość, świetlistość. Mega <3

Add Your Comment

Zamknij